ADOPCJA SERCA

Adopcja_na_odleglosc_Na tej stronie znajdują się informacje o aktualnych placówkach prowadzących program “adopcja serca” w Afryce i krajach III świata, gdzie dzieci czekają na adopcję, czyli wsparcie, niezbędne aby mogły choć raz dziennie zjeść wartościowy posiłek, zdobyć wykształcenie, które w przyszłości pozwoli im się usamodzielnić.

Co to jest Adopcja Serca – czytaj TUTAJ

Głęboko wierzę, ze nadejdzie kiedyś taki dzień, kiedy zajrzysz na tę stronę a ja będę mogła umieszczać tylko informacje o sukcesach naszych podopiecznych. Jak dzięki zdobytemu wykształceniu potrafią zadbać sami o siebie i swoje rodziny. Nie będzie potrzebna niczyja pomoc. A kontakty będą dotyczyły tylko sfery przyjaźni a nie finansowej.

Jednak aby tak mogło się stać w tym momencie proszę aby podać im pomocną dłoń.

Sam wybierasz placówkę/misje z której adoptujesz dziecko, studenta. Wszystkie szczegóły dot. adopcji znajdziesz na stronie docelowej placówki i tam proszę kierować swoje pytania.
Administrator tej strony nie odpowiada za relacje z wybraną placówką.

Jeżeli bardzo chcesz pomóc, coś zrobić ale nie stać Cię na adopcję, poszukaj informacji o apelach zamieszczanych przez placówki, które borykają się z kłopotami innymi niż adopcja serca a są związane z dziećmi – zakładka PILNE.

Może jesteś rodzicem, Twoje dzieci już podrosło a zostało sporo wartościowych ubranek, zabawek, pomocy naukowych tym też możesz się podzielić. A rzeczy dla Ciebie bezużyteczne mogą być dla jakieś dziecka cennym darem, na który jego rodziców nie stać.

Nawet jeżeli nie masz pieniędzy ani przedmiotów którymi w tej chwili mógłbyś się podzielić to też możesz bardzo pomóc. Wiele osób nie wie jeszcze o takiej formie pomocy i chętnie by się przyłączyło. Pomóż rozpropagować tę piękna i szlachetna formę pomocy.

Jeżeli jesteś misjonarzem, lub osobą odpowiedzialną za organizację “adopcji serca” a Twoi podopieczni są w ciężkiej sytuacji i szukasz dla nich pomocy napisz do mnie a umieszczę Twoją placówkę na tej stronie.

I Ty możesz zostać misjonarzem !

Zapraszam na wędrówkę serc po zapomnianym lądzie.