Przedszkolaki z Kigera Etuma

Mamy po dwa, trzy, cztery latka…
Jesteśmy przedszkolakami w Kigera Etuma w Tanzanii!         
Warunki w jakich mieszkamy w jednej z najbiedniejszych okolic Tanzanii są bardzo trudne. Czasami trzeba wybierać kto będzie dziś jadł..Tanzania-2012W połowie 2012 roku zostaliśmy przyjęciu do programu Adopcja Serca. Zaocznie przekazano środki na 1 pełnowartościowy posiłek dla nas i na bułkę / pączka na śniadanie.bulka drozdzowa_paczek_adopcjasercaTanzaniaOd grudnia nasza s.Rut uruchomiła dla nas przedszkole. Dopiero od tamtej chwili mamy swoje pierwsze własne miejsce w naszej wiosce i nie jesteśmy zdane na siebie. To wyjątkowe, ciepłe miejsce, gdzie dostajemy ciepłe jedzenie, sok lub lemoniadę z witaminami, bawimy się i wspólnie uczymy nowych rzeczy. Dzięki naszej wspaniałej Pani Madede i kochanej siostrze Rut mamy opiekę, dobre słowo, czułe potarganie po głowie i powody do uśmiechu każdego dnia!PRZEDSZKOLE 2
Mamy gdzie przyjść żeby coś zjeść, pobawić się kamieniem, kawałkiem sznurka, plastikowym kubkiem. ale o samym przedszkolu więcej w zakładce PILNE.

Siostra Rut miała okazję o nas opowiedzieć. Posłuchaj!

wywiad z s.Rut printscreen

 

Jeśli chcesz i możesz zostać naszym Rodzicem Adopcyjnym, koniecznie zajrzyj na stronę o nas oraz stronę z informacjami adopcyjnymi, gdzie szczegółowo wszystko jest opisane.

Kontakt i informacje: adopcja@majaprzyszlosc.org.pl

Boze Narodzenie 2012 Tanzania. Adopcja Serca_12