PILNE

Adopcja Serca to główny ogólnoświatowy ruch polegający na pomocy najczęściej konkretnemu dziecku. Więcej o tym w zakładce – czym jest program. Wiele misji prowadzi jednak także projekty dodatkowe – prowadzi sierocińce, tam gdzie nie ma żadnej pomocy socjalnej; buduje przedszkola, szkoły, drobne warsztaty, by nauczyć młodych Afrykańczyków przedsiębiorczości i dbania o własny kraj i ekonomiczny rozwój choćby na poziomie lokalnym na początek.

Tutaj znajdziesz pilne prośby o pomoc, szczególnie gdy jeszcze nie jesteś gotów na zostanie Rodzicem. Twój gest może realnie zmienić czyjeś życie.

Dzieci zdrowe oraz niepełnosprawne z sierocińca w Nakuru w Kenii.

nakuru-kenia-sierocinien-fundacja-maja-przyszloscTutaj pomoc jest dwutorowa.Można zostać rodzicem adopcyjnym i imiennie wspierać konkretne dziecko.
Ponieważ to dzieci ze specjalnymi potrzebami, leczone, rehabilitowane lub sieroty całkowite, albo dzieci, których rodzicom odebrano prawa rodzicielskie to opłaty są wyższe niż w przypadku standardowej adopcji. Koszt roczny to 59 USD / 1 m-c czyli 700 USD rocznie. Opłaty można wnosić w ratach miesięcznych, kwartalnie, półrocznie lub rocznie. Szczegółowe informacje i kontakt: adopcja@majaprzyszlosc.org.plJeśli masz możliwość wsparcia ośrodka okazjonalnie, jednorazowo lub w mniejszej kwocie miesięcznie Można dokonywać wpłat bezpośrednio na rachunek, bez kontaktowania się z Fundacją. Dane do przelewu poniżej:Fundacja Mają Przyszłość
Alior Bank: PL 44 2490 0005 0000 4600 3246 9899
tytuł przelewu: Sierocieniec Nakuru – darowizna
SWIFT / BIC CODE BANKU: ALBPPLPWDziękujemy za wszelką pomoc, promowanie akcji i jej udostępnianie na blogach, profilach. Nigdy nie wiadomo, kto będzie miał chęć pomóc.Poszukiwane są także Firmy zainteresowane wsparciem rzeczowym i wyposażeniem domu dziecka (koce, pościele, ręczniki, środki czystości, kosmetyki dla dzieci, zabawki i przedmioty do rehabilitacji)

Napisz do nas, gdy wyślesz darowiznę  – to pozwoli nam na kontakt i otrzymasz informację zwrotną, jak dokładnie pomogła Twoja wpłata.

Kontakt i informacje:  adopcja@majaprzyszlosc.org.plscan0001