William ukończy studia dzięki p. Annie

William jest studentem w Kamerunie. Miał się bronić w tym roku, ale nie opłacił do końca poprzedniego roku oraz bieżacego, gdyż zmarł mu tato, który pomagał opłacić szkołę. Na spotkanie z misjonarką przyszedł z mamą, by poświadczyła, że bardzo dobrze się uczy. Doniósł świadectwa i bardzo prosił o wsparcie kilkuset euro, by skończyć uczelnię. Jako absolwent dziennikarstwa i prezenter radiowo/telewizyjny na Instytucie Nauczania oraz Ochrony Dziedzictwa Audiowizualnego, ma w stolicy duże szanse na pracę.
Mama chciała wziąć kredyt, ale go nie otrzymała, gdyż czeka na przyznaną emeryture już drugi rok i na ten moment jeszcze nic nie dostała. Siostra Alina zna sytuację rodziny, a dzięki nam, poznało ją także kilku naszych Darczyńców. Jedna z osób zdecydowała się pomóc Williamowi.
Dziś chcemy za to najserdeczniej podziękować pani Annie!
Dzięki niej William skończy szkołę i zacznie pracę. O postępach poinformujemy 😉
Każdego, kto chciałby wesprzeć studenta lub ucznia w drodze po wiedzę i wykształcenie zachęcamy do kontaktu pod mailem adopcja@majaprzyszlosc.org.pl i wpłat pod tytułem: „fundusz studencki – darowizna”m na rachunek Fundacja Mają Przyszłość [ nr rachunku bankowego: 44 2490 0005 0000 4600 3246 9899 ].
Ze względu na ilość dzieci w programie, czas odpowiedzi na email może być wydłużony do kilkunastu dni – przepraszamy i prosimy o cierpliwe oczekiwanie.